Rekrutacja do BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 będzie się odbywała w systemie elektronicznym na platformie www.opolskie.edu.com.pl

Dla uczniów składających dokumenty do Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół im. Bolesława Chrobrego w  Niemodlinie
od 16 maja 2024r. uruchomiony będzie

punkt rekrutacyjny w sekretariacie szkoły
otwarty od poniedziałku do piątku
w godzinach  godz. 800 - 1500

Potrzebujesz pomocy?  Przyjdź, pomożemy w  założeniu konta, wygenerowaniu elektronicznej wersji podania, wydrukujemy podanie.

OFERTA EDUKACYJNA W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

dla kandydatów do Branżowej Szkoły I stopnia

Klasa wielozawodowa z językami do wyboru:

• język niemiecki

Przedmioty punktowane przy rekrutacji: język polski, matematyka, j. obcy i do wyboru geografia lub WOS

Rekrutacja uczniów do Szkoły Branżowej I Stopnia odbywać się będzie na podstawie: punktacji z 4 przedmiotów szkolnych (język polski, matematyka, język obcy, geografia lub WOS),  wyników z egzaminu ósmoklasisty oraz zaświadczenia od pracodawcy o przyjęciu na praktyczną naukę zawodu od 1.09.2024 r. (zaświadczenie należy dołączyć do składanego podania).

Uczniowie mogą skorzystać z pomocy szkoły w wyszukaniu pracodawcy i załatwieniu formalności, związanych z praktyczną nauką zawodu.
Pomocy udziela p. Barbara Wydra - opiekun praktyk zawodowych kontakt tel. 77 4606 222 (w godz. 8:00 - 15:00)

Dlaczego warto wybrać Szkołę Branżową I stopnia Zespołu Szkół? Zobacz prezentację (kliknięcie powoduje przejście do prezentacji w pliku pdf)