Dzień Otwarty 2024

13 marca mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć ósmoklasistów z okolicznych szkół podstawowych. Podczas Dni Otwartych odwiedzili nas uczniowie ze szkoły Podstawowej nr1 w Niemodlinie, Szkoły Podstawowej w Rogach oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi SPSK z siedzibą w Grabinie.
Gościliśmy również panią Magdalenę Hubacz, ekspertkę ds. edukacji z projektu Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie Sieć wsparcia nowoczesnego kształcenia zawodowego- powiat opolski
Dyrektor szkoły, Violetta Szczyrk przywitała wszystkich, a następnie zaprosiła do poznania oferty szkoły i udziału w zajęciach.
Co przygotowaliśmy dla Ósmoklasistów?
- zapoznanie z pomieszczeniami szkoły - w rolę przewodników wcielili się uczniowie z 3 LO
- zajęcia tematyczne z nauczycielami naszego Zespołu
- pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu uczniów z klas ratownictwa
- trochę zabawy- czyli wspólny taniec belgijka i macarena -)
Dziękujemy serdecznie uczniom i ich opiekunom za przybycie.

Zapraszamy do Chrobrego!