Nasza szkoła otrzymała wsparcie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Belka logotypowa Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Miło jest nam poinformować, że Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie znalazła się w gronie szkół, które otrzymały wsparcie finansowe w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” (Dz. U. z 2021 r., poz. 1675) w kierunku interwencji 3.1 – „Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych”. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 5000,00 zł. Wniosek o kwotę wsparcia w wysokości 4000,00 zł na zakup książek dla dzieci i działania promujące czytelnictwo został pozytywnie rozpatrzony przez zespół powołany przez Opolskiego Kuratora Oświaty. Kwota dotacji zostanie przeznaczona na realizację zadań wskazanych we wniosku.

Dofinansowanie będzie wykorzystane do końca roku 2024 a działania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 odbywać się będą do końca roku szkolnego 2024/205.

Strona z informacją o Przyznane dofinansowania w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na 2024r.